З метою відновлення порушених функцій нирок і сечовивідних шляхів розроблена програма, яка спрямована на поліпшення їх функціонального стану, зниження камнетворящіх субстанцій сечі та відходження каменів, “піску”, нормалізація електролітного балансу.

Показання:

  • Хронічні запальні процеси нирок і сечовивідних шляхів;
  • Хронічні запальні процеси передміхурової залози;
  • Сечокам’яна хвороба;
  • Літогенні діатези;
  • Стан після літотрипсії та операційного видалення каменів з нирок і сечовивідних шляхів.

Результати лікування:

Призупинення запалення до тривалого періоду ремісії, відновлення порушених функцій нирок і сечовивідних шляхів, усунення причин захворювань.

За рахунок підвищеного діурезу, зниження щільності сечі і стабілізації pH, покращується функціональний стан нирок і сечовивідних шляхів, відходження каменів, “піску”, нормалізація електролітного балансу. Поліпшується мікроциркуляція і іннервація передміхурової залози, що дозволяє суттєво підвищить еректильну функцію, фізіологічний та емоційний стан.

Комплексний вплив чистого гірського повітря, насиченого ефірними смолами хвойного лісу, унікальні властивості лікувальних джерел і лікувальних або профілактичних процедур згідно з приписом лікаря, підвищує фізичну і розумову працездатність, опірність організму, набуваючи безцінне багатство – здоров’я.