Програма для відпочинку та оздоровлення «МАМА І МАЛЮК»
Дорогі майбутні мами!

Програма Мама і малюк

Попереду у Вас є 9 чудесних місяців,які можна використати для того,щоб підготуватися до змін,які відбуватимуться незабаром у Вашому житті. А ми допоможемо створити максимально комфортні умови для майбутньої мами та маленького життя в середині неї! Головна умова народження здорового повноцінного малюка – здоров’я батьків перед зачаттям,під час нього,а жінки – при виношування плоду! Щоб знизити ризик захворювань плода, майбутнім батькам необхідно звернути увагу на своє здоров’я, на спосіб життя і на деякі інші фактори. Сучасна медицина здатна допомогти в плануванні вагітності. Якщо пара почала планувати вагітність, то і майбутня мати, і батько повинні пройти спеціальне медичне обстеження, щоб вчасно виявити можливі проблеми зі здоров’ям, приховані захворювання, інфекції і т. д., які здатні несприятливо вплинути на перебіг вагітності і на дитину (ризик викидня, розвитку патології і т.д.). Якщо ж ви дізналися, що вже вагітні, то у вас попереду є ще кілька місяців для підготовки до народження здорової дитини.

Kyivska Russ Resort Medical & Spa що знаходиться в мальовничій Східниці ідеально підходить для жінок в положенні, являє собою комплекс, на території якого матусі зможуть не тільки якісно підвищити рівень свого здоров’я , але і провести дозвілля в приємній компанії, подихати чистим повітрям і отримати насолоду від краси природи. Відпочинок в нашому лікувально – оздоровчому комплексі допомагає жінкам в положенні уникнути неприємної акліматизації, сконцентруватися на своєму самопочутті.

У Kyivska Russ Resort Medical & Spa для вагітних розробили спеціальну програму,направлену для підтримки здоров’я майбутніх мам,яка включає не лише пакетні обстеження, медичні процедури,а і відвідування косметолога та приємне дозвілля! Зробіть чудовий подарунок для себе та свого майбутнього малюка! – Оздоровчий відпочинок в нашому сучасному,затишному комплексі не залишить вас байдужими! Європейський рівень сервісу,найкращі лікарі вузьких спеціальностей, широкий спектр функціональної діагностики, медичних процедур,спа догляди,які в тандемі з красотою природи нашого Прикарпаття допоможуть Вам досягти гармонії з собою та своїм тілом в період підготовки до зустрічі з малюком.

КУПУЮЧИ ПРОГРАМУ ВИ АВТОМАТИЧНО ОТРИМУЄТЕ -5% НА ПРОЖИВАННЯ В НАШОМУ ГОТЕЛІ!

Чудове дозвілля в готелі:
• тижні кіно (перегляд улюблених кінофільміф з попкорном)
• екскурсії від готелю
• вечори живої музики
• бібліотека
• басейн
• За бажанням гостей – йога,скандинавська ходьба,сауна, салон краси!

Реабілітація пацієнтів, які перенесли Covid -19

COVID-19 змінив звичний нам світ, і ці зміни не зникнуть після закінчення карантину. Однією з особливостей нового положення в охороні здоров’я стане збільшення кількості пацієнтів з серйозними ускладненнями після перенесеного Ковіду. Зокрема, у пацієнтів, які перебували у відділенні інтенсивної терапії. На жаль, після виходу з лікарні таких пацієнтів не можна назвати повністю здоровими.
Фахівцями нашого медичного центру була розроблена нова оздоровча програма реабілітації пацієнтів, які перенесли Covid 19.
Ми єдині в Східниці і регіоні пропонуємо програму розроблену відповідно до Європейських стандартів і протоколів реабілітації таких пацієнтів і виконуємо її на найновіших апаратах відомих світових виробників.
Для повного одужання і максимального відновлення після перенесених захворювань дихальної системи необхідно ефективне лікування і реабілітація.

Багато пацієнтів з COVID-19 будуть відчувати одну або кілька фізичних, когнітивних і психологічних скарг:
• Погіршення функцій легких: легеневий фіброз / зниження обсягу легких.
• Зниження сили дихальних м’язів (вдиху і видиху)
• Часткова м’язова атрофія – придбана м’язова слабкість в результаті тривалої неактивності
• Набута полінейропатія і / або міопатія, пов’язані з тривалим перебуванням в реанімації
• Зниження аеробного і анаеробної витривалості
• Біль у суглобах
• Загальна втома
• Обмеження повсякденної активності
• Пригнічений апетит
• Когнітивні порушення: пам’яті, концентрації, мотивації
• Тривога і депресія
• Посттравматичний стресовий синдром
• Синдром після інтенсивної терапії (PICS)

Основні завдання реабілітації:
• регрес залишкових вогнищ запалення, застійних явищ в легенях
• поліпшення крово- – і лімфоціркуляцію, трофіки, зниження гіпертензії малого кола кровообігу
• поліпшення бронхіальної прохідності, дренажної функції бронхів
• дефіброзуючій ефект, попередження фіброзірованіе легких після пневмонії
• відновлення структури ендобронхіально слизової, імунного захисту, лімфоїдної тканини.
• поліпшення параметрів вентиляції легенів
• активізація системи імунного захисту
Вирішення цих завдань сприятиме не тільки більш швидкою реконвалесценції і повного відновлення пацієнтів, а й профілактиці ускладнень, хронізації процесів в бронхолегеневої системі в результаті її ослаблення після тяжкого перебігу інфекції.

Таким чином, пацієнтам з COVID-19 необхідна інтенсивна спеціалізована реабілітаційна програма, спрямована на повернення звичної активності, на поліпшення якості життя.

Діагностичне обстеження:
Функціональна діагностика

• Спірометрія
• Пульсоксиметрія і визначення сатурації (насичення) киснем крові
• Електрокардіографія, цілодобове моніторування по Холтеру;
• Cпірометрія
• Цілодобове моніторування артеріального тиску
• Діагностика хропіння і синдрому зупинки дихання уві сні (кардіо-респіраторний скринінг)
• Ультразвукове дослідження черевної, сечостатевої системи, щитовидної залози, серця і магістральних судин, периферичних судин, суглобів, молочних залоз)
Лабораторна діагностика
(Загальний аналіз сечі, гематологічний аналіз крові з мікроскопічним дослідженням лейкоцитарної формули і ШОЕ, аналіз біохімічний, імунологічні дослідження, інфекційна панель, онкомаркери, дослідження паразитів, алергологічний профіль, обстеження TORCH-інфекції та вірусу Епштейна-Барра, і ін.)
Скринінгова неінвазивна діагностика формули крові
Консультації лікарів
терапевта, педіатра, отоларинголога дієтолога, реабілітолога, невролога-рефлексотерапевта, лікаря біорегуляційноі корекції антигомотоксичними препарати фірми HEEL, кардіолога, психотерапевта, гінеколога, уролога, окуліста)

Всі процедури призначаються нашими фахівцями індивідуально для Вас, для відновлення цінного дару в житті – здоров’я!

Лікувальні процедури:
Кліматотерапія (особливості гірського повітря, насиченого запахом хвої лікувальних трав)
Лікування мінеральними водами типу «Нафтуся» джерело № 18,3, гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва вода по типу «Боржомі» джерело 2-с, залізна вода джерело №13, слабо мінералізована гідрокарбонатно-кальцієва з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти, двовалентного залізом, марганцем і слідами срібла джерело №10.
Теренкур. Скандинавська ходьба.
Ентеральна оксигенотерапія (кисневі фіто-коктейлі на основі трав’яних чаїв і соків), настої лікарських трав, озонована вода, озонована масло)
Фітотерапія (настої лікарських трав, фіто-і мінеральні комплекси-детоксикаційні, відновлюючи, пробіотичні, «мінеральний детокс»)
Озокеритотерапія (+ аплікації з кремом на основі лікувальних трав – календула, чебрець; бішофітом)
Центр кінезіотерапії (лікувальна фізкультура, дихальна гімнастика і індивідуальний підбір реабілітаційного комплексу на тренажерах з біологічно зворотним зв’язком під постійним контролем лікаря реабілітолога).
Сауна і басейн
Спелеотерапія (соляна кімната), інгаляції з натуральними ефірними маслами, медикаментозними засобами)
Фізіотерапевтичні процедури (інгаляції з натуральними аромамаслами, електротерапія, функціональна магнітна стимуляція, Текар-терапія, вісокотонова Hitop- терапія, магнітотерапія, електрофорез з медикаментами, тубус-кварц, УВЧ-терапія, ультразвукова терапія, ультрафонофорез з кремом лікувальних трав, світлолікування лампою Біоптрон з кремом лікувальних трав, магніто-квантова інфрачервона лазерна терапія)
Бальнеотерапевтичні процедури (ванни лікувальні з перловим і підводним гідромасажем з мінеральним концентратом і фітоконцентратом пініментол високим вмістом ефірних масел камфори, ментолу, і евкаліпта), хвойні, вуглекислі ванни, гідро лазерний душ СВД.
Лікувальний масаж з використанням фіто-кремів і бальзамів)
голкорефлексотерапія
Біорегуляційна корекція антигомотоксичними препаратами (біопунктурне, ентеральне, внутрішньом’язово, підшкірне введення препаратів)
Інфрачервона сауна.
Активовані сухі вуглекислі ванни з шавлією.
Ін’єкції, інфузії, маніпуляції.
Озонотерапія (велика аутогемотерапия, озоноване фізіологічний розчин, підшкірні ін’єкції з озоном, мала аутогемотерапія, озонована вода, масло)
Озокеритотерапія і грязелікування (озокеритові аплікації, грязьові обгортання і аплікації).
Гірудотерапія.

Ще одна новинка медичного центру!
Центр лікувальної фізичної культури!

Однією з найбільш важливих складових комплексу курортного лікування є лікувальна фізична культура (ЛФК) – сукупність методів лікування, профілактики і медичної реабілітації, заснованих на використанні фізичних вправ, спеціально підібраних і методично розроблених.

Лікувальні фізичні вправи мають широкий вплив на різні системи організму: серцево-судинну, дихальну, опорно-рухову, ендокринну, органів травлення. За своєю фізіологічністю фізичні вправи не можна ні порівняти, ні замінити іншими засобами зміцнення здоров’я.
ЛФК не має вікових протипоказань. Правильно підібрані вправи можуть і повинні застосовуватися в лікуванні найрізноманітніших захворювань і пошкоджень. При їх призначенні лікар враховує особливості хвороби, характер, ступінь і стадію хворобливого процесу в системах та органах. В основі лікувальної дії фізичних вправ лежать строго дозовані навантаження стосовно хворих та виснажених.