Програма для відпочинку та оздоровлення «МАМА І МАЛЮК»
Дорогі майбутні мами!

Програма Мама і малюк

Попереду у Вас є 9 чудесних місяців,які можна використати для того,щоб підготуватися до змін,які відбуватимуться незабаром у Вашому житті. А ми допоможемо створити максимально комфортні умови для майбутньої мами та маленького життя в середині неї! Головна умова народження здорового повноцінного малюка – здоров’я батьків перед зачаттям,під час нього,а жінки – при виношування плоду! Щоб знизити ризик захворювань плода, майбутнім батькам необхідно звернути увагу на своє здоров’я, на спосіб життя і на деякі інші фактори. Сучасна медицина здатна допомогти в плануванні вагітності. Якщо пара почала планувати вагітність, то і майбутня мати, і батько повинні пройти спеціальне медичне обстеження, щоб вчасно виявити можливі проблеми зі здоров’ям, приховані захворювання, інфекції і т. д., які здатні несприятливо вплинути на перебіг вагітності і на дитину (ризик викидня, розвитку патології і т.д.). Якщо ж ви дізналися, що вже вагітні, то у вас попереду є ще кілька місяців для підготовки до народження здорової дитини.

Kyivska Russ Resort Medical & Spa що знаходиться в мальовничій Східниці ідеально підходить для жінок в положенні, являє собою комплекс, на території якого матусі зможуть не тільки якісно підвищити рівень свого здоров’я , але і провести дозвілля в приємній компанії, подихати чистим повітрям і отримати насолоду від краси природи. Відпочинок в нашому лікувально – оздоровчому комплексі допомагає жінкам в положенні уникнути неприємної акліматизації, сконцентруватися на своєму самопочутті.

У Kyivska Russ Resort Medical & Spa для вагітних розробили спеціальну програму,направлену для підтримки здоров’я майбутніх мам,яка включає не лише пакетні обстеження, медичні процедури,а і відвідування косметолога та приємне дозвілля! Зробіть чудовий подарунок для себе та свого майбутнього малюка! – Оздоровчий відпочинок в нашому сучасному,затишному комплексі не залишить вас байдужими! Європейський рівень сервісу,найкращі лікарі вузьких спеціальностей, широкий спектр функціональної діагностики, медичних процедур,спа догляди,які в тандемі з красотою природи нашого Прикарпаття допоможуть Вам досягти гармонії з собою та своїм тілом в період підготовки до зустрічі з малюком.

КУПУЮЧИ ПРОГРАМУ ВИ АВТОМАТИЧНО ОТРИМУЄТЕ -5% НА ПРОЖИВАННЯ В НАШОМУ ГОТЕЛІ!

Чудове дозвілля в готелі:
• тижні кіно (перегляд улюблених кінофільміф з попкорном)
• екскурсії від готелю
• вечори живої музики
• бібліотека
• басейн
• За бажанням гостей – йога,скандинавська ходьба,сауна, салон краси!

Реабілітація пацієнтів, які перенесли Covid -19

COVID-19 змінив звичний нам світ, і ці зміни не зникнуть після закінчення карантину. Однією з особливостей нового положення в охороні здоров’я стане збільшення кількості пацієнтів з серйозними ускладненнями після перенесеного Ковіду. Зокрема, у пацієнтів, які перебували у відділенні інтенсивної терапії. На жаль, після виходу з лікарні таких пацієнтів не можна назвати повністю здоровими.
Фахівцями нашого медичного центру була розроблена нова оздоровча програма реабілітації пацієнтів, які перенесли Covid 19.
Ми єдині в Східниці і регіоні пропонуємо програму розроблену відповідно до Європейських стандартів і протоколів реабілітації таких пацієнтів і виконуємо її на найновіших апаратах відомих світових виробників.
Для повного одужання і максимального відновлення після перенесених захворювань дихальної системи необхідно ефективне лікування і реабілітація.

Багато пацієнтів з COVID-19 будуть відчувати одну або кілька фізичних, когнітивних і психологічних скарг:
• Погіршення функцій легких: легеневий фіброз / зниження обсягу легких.
• Зниження сили дихальних м’язів (вдиху і видиху)
• Часткова м’язова атрофія – придбана м’язова слабкість в результаті тривалої неактивності
• Набута полінейропатія і / або міопатія, пов’язані з тривалим перебуванням в реанімації
• Зниження аеробного і анаеробної витривалості
• Біль у суглобах
• Загальна втома
• Обмеження повсякденної активності
• Пригнічений апетит
• Когнітивні порушення: пам’яті, концентрації, мотивації
• Тривога і депресія
• Посттравматичний стресовий синдром
• Синдром після інтенсивної терапії (PICS)

Основні завдання реабілітації:
• регрес залишкових вогнищ запалення, застійних явищ в легенях
• поліпшення крово- – і лімфоціркуляцію, трофіки, зниження гіпертензії малого кола кровообігу
• поліпшення бронхіальної прохідності, дренажної функції бронхів
• дефіброзуючій ефект, попередження фіброзірованіе легких після пневмонії
• відновлення структури ендобронхіально слизової, імунного захисту, лімфоїдної тканини.
• поліпшення параметрів вентиляції легенів
• активізація системи імунного захисту
Вирішення цих завдань сприятиме не тільки більш швидкою реконвалесценції і повного відновлення пацієнтів, а й профілактиці ускладнень, хронізації процесів в бронхолегеневої системі в результаті її ослаблення після тяжкого перебігу інфекції.

Таким чином, пацієнтам з COVID-19 необхідна інтенсивна спеціалізована реабілітаційна програма, спрямована на повернення звичної активності, на поліпшення якості життя.

Діагностичне обстеження:
Функціональна діагностика

• Спірометрія
• Пульсоксиметрія і визначення сатурації (насичення) киснем крові
• Електрокардіографія, цілодобове моніторування по Холтеру;
• Cпірометрія
• Цілодобове моніторування артеріального тиску
• Діагностика хропіння і синдрому зупинки дихання уві сні (кардіо-респіраторний скринінг)
• Ультразвукове дослідження черевної, сечостатевої системи, щитовидної залози, серця і магістральних судин, периферичних судин, суглобів, молочних залоз)
Лабораторна діагностика
(Загальний аналіз сечі, гематологічний аналіз крові з мікроскопічним дослідженням лейкоцитарної формули і ШОЕ, аналіз біохімічний, імунологічні дослідження, інфекційна панель, онкомаркери, дослідження паразитів, алергологічний профіль, обстеження TORCH-інфекції та вірусу Епштейна-Барра, і ін.)
Скринінгова неінвазивна діагностика формули крові
Консультації лікарів
терапевта, педіатра, отоларинголога дієтолога, реабілітолога, невролога-рефлексотерапевта, лікаря біорегуляційноі корекції антигомотоксичними препарати фірми HEEL, кардіолога, психотерапевта, гінеколога, уролога, окуліста)

Всі процедури призначаються нашими фахівцями індивідуально для Вас, для відновлення цінного дару в житті – здоров’я!

Лікувальні процедури:
Кліматотерапія (особливості гірського повітря, насиченого запахом хвої лікувальних трав)
Лікування мінеральними водами типу «Нафтуся» джерело № 18,3, гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва вода по типу «Боржомі» джерело 2-с, залізна вода джерело №13, слабо мінералізована гідрокарбонатно-кальцієва з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти, двовалентного залізом, марганцем і слідами срібла джерело №10.
Теренкур. Скандинавська ходьба.
Ентеральна оксигенотерапія (кисневі фіто-коктейлі на основі трав’яних чаїв і соків), настої лікарських трав, озонована вода, озонована масло)
Фітотерапія (настої лікарських трав, фіто-і мінеральні комплекси-детоксикаційні, відновлюючи, пробіотичні, «мінеральний детокс»)
Озокеритотерапія (+ аплікації з кремом на основі лікувальних трав – календула, чебрець; бішофітом)
Центр кінезіотерапії (лікувальна фізкультура, дихальна гімнастика і індивідуальний підбір реабілітаційного комплексу на тренажерах з біологічно зворотним зв’язком під постійним контролем лікаря реабілітолога).
Сауна і басейн
Спелеотерапія (соляна кімната), інгаляції з натуральними ефірними маслами, медикаментозними засобами)
Фізіотерапевтичні процедури (інгаляції з натуральними аромамаслами, електротерапія, функціональна магнітна стимуляція, Текар-терапія, вісокотонова Hitop- терапія, магнітотерапія, електрофорез з медикаментами, тубус-кварц, УВЧ-терапія, ультразвукова терапія, ультрафонофорез з кремом лікувальних трав, світлолікування лампою Біоптрон з кремом лікувальних трав, магніто-квантова інфрачервона лазерна терапія)
Бальнеотерапевтичні процедури (ванни лікувальні з перловим і підводним гідромасажем з мінеральним концентратом і фітоконцентратом пініментол високим вмістом ефірних масел камфори, ментолу, і евкаліпта), хвойні, вуглекислі ванни, гідро лазерний душ СВД.
Лікувальний масаж з використанням фіто-кремів і бальзамів)
голкорефлексотерапія
Біорегуляційна корекція антигомотоксичними препаратами (біопунктурне, ентеральне, внутрішньом’язово, підшкірне введення препаратів)
Інфрачервона сауна.
Активовані сухі вуглекислі ванни з шавлією.
Ін’єкції, інфузії, маніпуляції.
Озонотерапія (велика аутогемотерапия, озоноване фізіологічний розчин, підшкірні ін’єкції з озоном, мала аутогемотерапія, озонована вода, масло)
Озокеритотерапія і грязелікування (озокеритові аплікації, грязьові обгортання і аплікації).
Гірудотерапія.

Ще одна новинка медичного центру!
Центр лікувальної фізичної культури!

Однією з найбільш важливих складових комплексу курортного лікування є лікувальна фізична культура (ЛФК) – сукупність методів лікування, профілактики і медичної реабілітації, заснованих на використанні фізичних вправ, спеціально підібраних і методично розроблених.

Лікувальні фізичні вправи мають широкий вплив на різні системи організму: серцево-судинну, дихальну, опорно-рухову, ендокринну, органів травлення. За своєю фізіологічністю фізичні вправи не можна ні порівняти, ні замінити іншими засобами зміцнення здоров’я.
ЛФК не має вікових протипоказань. Правильно підібрані вправи можуть і повинні застосовуватися в лікуванні найрізноманітніших захворювань і пошкоджень. При їх призначенні лікар враховує особливості хвороби, характер, ступінь і стадію хворобливого процесу в системах та органах. В основі лікувальної дії фізичних вправ лежать строго дозовані навантаження стосовно хворих та виснажених.

Застосування лікувальної фізкультури підвищує ефективність комплексної курортної терапії, прискорює терміни одужання пацієнтів і попереджає подальше прогресування захворювання.
Самостійно починати заняття ЛФК не слід, так як цим можна спровокувати погіршення стану, методики занять, призначеної лікарем, слід суворо дотримуватися.

Ефективність занять ЛФК залежить від правильності комплектування груп пацієнтів. Досвід ряду провідних фахівців показує, що таке комплектування слід проводити з урахуванням нозологічних форм захворювання, тяжкості їх перебігу, функціонального стану серцево-судинної системи.
Всі ці особливості враховуються в оздоровниці при комплектуванні груп і призначення комплексу ЛФК інструктором, досвідченим фахівцем з лікувальної фізкультури.
З огляду на рекомендації та інструкції, профільність лікувально-оздоровчого комплексу та спираючись на власний досвід, вам підберуть такі фізичні вправи, які гармонійно доповнять і потенціюють комплекс санаторного лікування, допоможуть відновити захисні функції організму і, в кінцевому рахунку, подолати недугу.