У сучасному світі ми неодноразово стикаємося з проблемами надмірної ваги, цукрового діабету та інших захворювань обміну речовин, які виникають у нас і наших рідних. Індивідуальний підбір лікувальних процедур і цілющих вод Східницьких родовищ сприяє нормалізації порушення обмінних процесів і гормонального стану в організмі. Розроблена програма дозволяє провести обстеження і лікування таких захворювань як цукровий діабет, подагра, порушення жирового, сольового обміну і інші.

Показання:

  • цукровий діабет І та ІІ типу;
  • надмірна вага тіла та інші види надмірності харчування;
  • подагра;
  • дисліпідемія;
  • порушення сольового обміну.

Програма нормалізації обміну речовин включає:

комплексне застосування унікальних вод типу “Нафтуся” Східницького родовища і лікувальних або реабілітаційних процедур згідно призначень лікаря, басейн, лікувальне харчування, прогулянки на чистому гірському повітрі.

Результати лікування:

Нормалізація всіх видів обміну речовин за рахунок белковосінтезірующей, пігментного, антитоксичної, вуглецево-обмінної функції печінки.

Нормалізація процесів травлення, очищення і поліпшення вивідний функції кишечника, що зменшує інтоксикацію організму.

Поліпшуються показники ліпідного і білкового обміну речовин, стабілізується рівень цукру в крові. “Нафтуся” сприяє виведенню з організму солей важких металів і радіонуклідів.

Поліпшується самопочуття, фізична і розумова працездатність, відчуття припливу життєвої енергії.