Індивідуальний підхід – 100% результат!

Наш медичний центр єдиний в Україні володіє таким широким спектром медичних процедур,функціональною діагностикою,власною лабораторією,апаратурою відомих світових виробників. Нашими висококваліфікованими спеціалістами розроблено унікальні медичні лікувальні,профілактині та реабілітаційні програми згідно європейських стандартів!

При купівлі програми Ви автоматично отримуєте 20% знижки на проживання у номері будь – якої категорії!

Кіберхондрія – неоправдане вишукування страшних хворіб

Коли ми нездужаємо, перше джерело, куди ми частіше звертаємося за допомогою, — не лікар, а всезнаюча всесвітня павутина. Це просто і доступно. Досить вбити запит в пошуковик і зануритися в самоаналіз фізичного стану. Однак розраховувати на те, що бездушна пошукова система поставить вірний діагноз і стане для вас порятунком, не слід. Це небезпечно не тільки з точки зору фізичного самопочуття, а й психологічного. Адже люди ризикують стати кіберхондриками.

Програма відновлення та очищення печінки та жовчного міхура

Одним з дієвих методів лікування захворювань печінки та жовчного міхура, крім медикаментозного, вважається курортне лікування. «Медичний центр – Східниця» спеціалізується на лікуванні захворювань печінки, крім того, ми допомагаємо істотно оздоровити організм в цілому. Пройшовши курс лікування в нашому медичному центрі можна не тільки позбутися від хронічних захворювань, але і поліпшити самопочуття, набратися енергії та життєвих сил.

Діагностика та відновлення фукціональних розладів ШКТ ( закрепи, проноси, вздуття)

Захворювання шлунково-кишкового тракту, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, входять до числа найбільш поширених, займаючи 3-4 місце серед всіх тих проблем зі здоров’ям. Це хвороби, які вражають різні органи ШКТ, в тому числі шлунок, кишечник, печінку і т. д. Вони мають масовий характер і притаманні всім віковим групам без виключення.

Пред- та менопауза діагностика , корекція

Реалії сучасного життя потребують від людини значних зусиль для того, щоб залишатися соціально активною та усебічно розвиненою особистістю. Протягом останніх десятиліть роль жінки у суспільстві істотно зросла. Досягнення нею віку менопаузи сьогодні не є підставою для згортання різних видів активної діяльності. Так само, як значних змін зазнав спосіб життя сучасної жінки, змінилась і роль лікаря. Показовим критерієм ефективності лікування є підвищення якості життя пацієнтки, що досягається за допомогою персоніфікованого підходу. Сьогодні існує багато методів боротьби з КС, кожний з яких підбирається індивідуально, із врахуванням його клінічних проявів та цільового ефекту від призначеної терапії у конкретної пацієнтки.

Програма реабілітації після онкологічних захворювань (Чоловік)

Для онкологічного хворого важлива послідовність етапів реабілітації. Під впливом стресової ситуації в ­пацієнта виникають психогенні реакції, серед яких переважає депресивний синдром, тому на ­підготовчому етапі увага приділяється адаптуванню психіки хворого до сприйняття діагнозу та подальших ­втручань.
Лікувальний етап включає в себе індивідуалізацію ­медичної реабілітації в перед- та післяопераційному ­періоді, до і після хіміо- та променевої терапії.

Програма реабілітації після онкологічних захворювань (жінка)

Медична реабілітація в онкології передбачає комплекс медичних, педагогічних, психологічних заходів, спрямованих на відновлення чи компенсацію порушених або повністю втрачених функцій. Мета реабілітації – ​відновити здатність онкологічного хворого жити й працювати у звичному середовищі. Для цього використовуються методи реконструктивної хірургії, відновної терапії, санаторно-курортного лікування, протезування, психологічної допомоги та соціальної реабілітації.