Індивідуальний підхід – 100% результат!

Наш медичний центр єдиний в Україні володіє таким широким спектром медичних процедур,функціональною діагностикою,власною лабораторією,апаратурою відомих світових виробників. Нашими висококваліфікованими спеціалістами розроблено унікальні медичні лікувальні,профілактині та реабілітаційні програми згідно європейських стандартів!

При купівлі програми Ви автоматично отримуєте 20% знижки на проживання у номері будь – якої категорії!

Програма захворювань ЛОР-органів

Захворювання ЛОР-органів у дітей і дорослих є однією з найпоширеніших проблем. Біль в горлі, кашель, аденоїди, отит – це далеко не повний перелік проблем, з якими звертаються в нашу клініку. Дитяча та доросла отоларингологія в нашому медичному центрі – це досвідчені фахівці, які зможуть правильно діагностувати і призначити адекватне лікування.

Програма діагностична

Турбота про власне здоров’я — запорука щасливого й тривалого життя. Для підтримки свого здоров’я та запобігання виникненню тяжких захворювань, ВООЗ рекомендує проходити діагностику з загальним обстеженням 1 раз на рік. Якщо ви дбаєте про себе, своїх близьких та дітей, пройти повне обстеження організму в «Медичному центрі – Східниця»! Сучасний медичний центр запрошує кожного пацієнта пройти  ефективну діагностичну програму.

Програма “Захворювання нейроциркулярної дистонії”

Пацієнтам необхідне збалансоване харчування, повноцінний сон, виключення тютюнопаління та вживання алкоголю. Комплексне лікування  повинно включати психотерапевтичні методи, індивідуальний підхід до призначення медикаментозного лікування, застосування фізіотерапії, лікувальної фізкультури. Раціональна психотерапія і аутотренінг — основні немедикаментозні лікувальні засоби, які проводять із метою зменшення стресу, досягнення психологічного комфорту і нормалізації психологічного стану пацієнта. Значний лікувальний ефект мають різноманітні релаксаційні методики (діафрагмальне дихання, м’язове розслаблення), а також психологічні тренінги з елементами раціональної психотерапії (створення візуальних образів, набуття навичок розв’язування проблем). Значний позитивний ефект при психоемоційній перевтомі має підвищення фізичної активності: пішохідні прогулянки, дозоване фізичне навантаження, плавання, не зважаючи на можливе тимчасове посилення симптомів.

Програма оздоровлення, відновлення енергії для програмістів та інших спеціалістів сфери ІТ

Як будь-яка високоінтелектуальна праця, діяльність в IT-сфері пов’язана з розумовим перенапруженням, що веде до проблем зі сном і інших нервових розладів. Цьому сприяє також значний рівень відповідальності, в тому числі і матеріальної. До всього цього додаються й інші проблеми, вже фізичного плану. Головною їх причиною є сидяча робота. Причому, бувають моменти, що просиджувати за комп’ютером необхідно буквально цілодобово. Це веде до багатьох збоїв нашого організму. По-перше, яким би зручним не було робоче місце, все одно виникає ризик розвитку сколіозу.

Програма відновлення енергії

У сучасному світі, в якому обставини змушують нас жити по божевільним ритмам – вічно кудись поспішати, нервувати, вирішувати різні нагальні проблеми, питання, як відновити енергію, актуальний як ніколи. існують ефективні способи відновлення свого енергетичного балансу і релаксації, про них ми розповімо в цьому матеріалі. Енергія виступає силою, що забезпечує процес взаємодії елементарних частинок, а також органів людського організму між собою і перетворює все це в єдине ціле, яке підпорядковується одній меті.Постійна втома може бути симптомом багатьох захворювань, зокрема діабету, серцево-судинних хвороб, артриту, анемії, захворювань щитоподібної залози, апное або ж синдрому хронічної втоми.  Будьте уважними до себе, ведіть здоровий спосіб життя та консультуйтеся з нашими спеціалістами!

Програма естетики тіла та обличчя

Кожна людина хоче виглядати красиво, молодо та мати гарну самооцінку. Естетична медицина вирішує цю проблему за допомогою косметичних і медичних методик. Медицина давно зробила крок вперед, тому в косметологічній клініці можна поліпшити зовнішність безпечно, швидко та максимально якісно! Усі послуги естетичної косметології спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду. На сьогодні наш лікар естетичної медицини вміє повертати час у зворотному напрямку. Регулярно відвідуючи центр естетичної медицини, можна довго радіти молодістю свого обличчя та тіла. Медичний центр використовує сучасні косметологічні апарати, щоб ефект від процедури був максимальним!