loader image
Loading...

Маєр терапія Превент. Підсумки

HomeНовини, Терапія МаєраМаєр терапія Превент. Підсумки

Шановні колеги та партнери!22.09.2021 відбулася міжнародна презентаційна конференціяв «Медичному центрі – Східниця» на тему: «Майєр терапія превент». Особливості лікування, діагностики за методикою доктора Ф.К. Майєра в розрізі сучасного перебігу захворювань та викликів сьогодення».
Майєр терапія – комплексний метод превентивної медицини, що базується на циркадному режимі, складовими якого є дієтичне харчування, фізіопроцедури, помірне фізичне навантаження та психоемоційний спокій. Почесний гість заходу був доктор Sepp Fegerl – більше 20 років медичний директор і курортний лікар в оздоровчому центрі «Фоллерерхоф», науковий консультант Міжнародного товариства Майер-терапевтів. Спеціаліст з діагностики та лікування захворювань за системою Майера. Консультант по комплементарній медицині в лікарні Святого Іоанна Бога SBG. Співголова відділення комплементарної медицини в Зальцбурзі медичної асоціації.
Читає лекції в університетах Граца і Зальцбурга, а також у Віденській Міжнароднії Академії Холістичної Медицини.

Також спікерами конфереції були:

  • Новицька У. В. – майєр терапевт,лікар вищої категорії «Майєр терапія превент» Особливості лікування, діагностики за методикою доктора Ф.К. Майєра в розрізі сучасного перебігу захворювань та викликів сьогодення»
  • Петранич Н. М. – лікар дієтолог  «Особливості харчування по Маєр терапії»
  • Швець О.В.дієтолог, гастроентеролог,лікар вищої категорії«Непереносимість вуглеводів
  • Іванців – Гріга І.С.кандидат медичних наук, гастроентероло «Роль кишкової мікробіоти в життєдіяльності людини
  • Занько Олена Василівна – акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД, експерт в галузі естетичної гінекології, лікар першої категорії.“Маєр терапія та репродуктивне здоров’я жінки”

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

22 вересня на базі Медичного центру – Східниця пройшла Міжнародна презентаційна коференція за участю провідних фахівців в області дієтології, гастроентерології,акушерства – гінекології, ендокринології та Терапії Маєра!

Протягом насиченого дня гості заходу обговорювали тенденції використання у медицині новітніх розробок та інноваційних систем для діагностики, а також профілактики та лікування захворювань із впровадженням сучасних технологій. У рамках конференції 22 вересня запрошені гості обговорили можливості співпраці та обміну досвідом. Обмінялися думками з приводу введення в нашу систему оздоровлення терапії Маєра, перспективи використання її в сучасних медичних центрах бальнеоногічних курортів. Проведення такого заходу на території курортного комплексу Kyivska Russ Resort Medical&Spa дозволило залучити до обговорення молодих лікарів, спеціалістів та фахівців різних галузей медицини не тільки з різних регіонів України, а й з інших країн.