В даний час хвороби органів травлення входять в число поширених недуг. Фахівці вважають, що буквально кожному десятому жителю планети в тій чи іншій мірі доводиться страждати від проблем з органами травлення. Чималу роль у вирішенні цих проблем здатне зіграти курортне лікування в медичному центрі готелю «Київська Русь-Східниця». Ми розробили програму, яка дозволяє поліпшити функціональний стан травної системи, запобігти рецидивам і досягти максимального результату в процесі лікування.

Показання:

  • Хронічні захворювання стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, кишечника в стадії ремісії;
  • Захворювання печінки, жовчного Пузиря, жовчовивідних шляхів запального та іншого походження в стадії ремісії;
  • Захворювання підшлункової залози в стадії ремісії;
  • Функціональні кишкові захворювання.

Результати лікування:

Завдяки реабілітаційної програми в комплексі з чудодійними властивостями лікувальних вод по типу “Нафтуся” Східницького родовища вдається поліпшити білково-синтетичну, вуглеводну, пігментну, антитоксичну, ферментну функцію печінки, стимулює процессі желчеобразования, відтік жовчі, нормалізує травлення в кишечнику, зменшуються в ньому процессі бродіння і гниття, знижується інтоксикація організму.

Нормалізується кислотообразующая, моторна активність різних відділів шлунково-кишкового тракту.

Поліпшується виділення ферментів підшлункової залози з підвищенням їх активності, нормалізується інсуліносекреторная функція, що в значній мірі впливає на рівень показників вуглеводного і ліпідного обміну.

Комплексний вплив чистого гірського повітря, насиченого ефірними смолами хвойного лісу з зниженим вмістом природних алергенів і мікроклімат соляної кімнати, інгаляції, озонотерапія дає тривалий, стійкий протиалергічний, імуностимулюючий, антибактеріальний ефект, підвищує фізичну і розумову працездатність, опірність організму, набуваючи безцінне багатство – здоров’я.