Фахівцями нашого медичного центру була розроблена нова оздоровча програма реабілітації пацієнтів, які перенесли Covid 19.
Ми єдині в Східниці і регіоні пропонуємо програму розроблену відповідно до Європейських стандартів і протоколів реабілітації таких пацієнтів і виконуємо її на найновіших апаратах відомих світових виробників.
Для повного одужання і максимального відновлення після перенесених захворювань дихальної системи необхідно ефективне лікування і реабілітація..

Функціонально-діагностичний центр

Kyivska Russ Resort Medical & Spa це сучасний багатопрофільний комплекс, в якому передові технології медицини поєднуються з традиційними методами курортного лікування та оздоровлення.

Дитяче оздоровлення в Kyivska Russ Resort Medical&Spa

Розроблено програми оздоровлення для Ваших малят на базі медичного  центру – території сучасної медицини.Нова апаратура, власний кабінет функціональної діагностики, лабораторія, широкий спектр послуг! Всі програми розроблені згідно європейських стандартів!

Напрямки лікування в медичному центрі

Створення методів комплексного оздоровлення, лікування, реабілітації та профілактики захворювань забезпечується висококваліфікованими спеціалістами, які здійснюють індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Найсучасніше обладнання Медичного центру дозволяє надавати широкий спектр послуг по напрямках

Лікування в Kyivska Russ Resort Medical & Spa

Медичний центр Kyivska Russ Resort Medical & Spa створює всі умови своїм гостям для проведення комплексного лікування багатьох захворювань.

Мінеральні води

Мінеральна вода “Нафтуся” – головна лікувальна вода курорту Східниці, значення якої визначено її радіопротекторними, антиканцерогенними і імуномодулюючі властивостями …

Медичні програми

Для Вашого комфорту, фахівці медичного центру розробили програми з різних напрямків, при покупці яких у Вас є можливість отримати знижку на проживання та лікування, яке входить …